Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan törölhetem a Google...

Hogyan törölhetem a Google Chrome-ot?

Figyelt kérdés
Amikor törölni szeretném, azt írja ki, hogy: "Zárjon be minden Google Chrome ablakot és próbálkozzon újra.". Megnéztem a feladatkezelőben, és 4 chrome.exe folyamat is fut, annak ellenére, hogy maga a program nincs megnyitva. Próbáltam ezeket leállítani, de azonnal újraindulnak.
2015. dec. 15. 08:46
 1/10 Lajos54 ***** válasza:
Lépjél be az Msconfig nevezetű programba (Start menü >futtatás, majd beírod hogy msconfig). Ott az automatikusan induló programok közül, ahol a Chrome szerepel, mindenhonnét kiszeded a pipát. OK, majd újraindítod a gépet. Ha elindult, szabályosan eltávolítod (Vezérlőpult, Programok eltávolítása).
2015. dec. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy inkább feladakezelőből kilövöd a chrome.exe szálakat, és akkor nem kell újraindítgatni.
2015. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

citromost, a kérdés alá odaírtam, hogy próbáltam leállítani őket, de azonnal megjelentek megint.

Lajos54 ötletét viszont máris kipróbálom.

2015. dec. 15. 11:54
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez a megoldás sem jó, mert nincs ott a Chrome az automatikusan induló programok között.
2015. dec. 15. 11:56
 5/10 Lajos54 ***** válasza:

Közvetlenül az újraindítás után sem engedi az eltávolítást? Ha nem indul egyetlen része sem automatikusan, akkor elvileg ilyenkor még semmi nem fut(hatna) belőle.

Apropó: olyan sincsen, hogy Google Updated, vagy hasonló?

2015. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Semmi olyat nem látok ott, ami véleményem szerint a böngészőhöz tartozhatna.

Kipróbáltam, újraindítottam a gépet, de már ott van a folyamatok között.

2015. dec. 15. 12:53
 7/10 Lajos54 ***** válasza:

Egyszer jártam hasonlóan egy "ragaszkodó" programmal én is, még az XP-s idők kezdetén. Egy kéretlenül települt (nem vettem észre a pipát valami frissítésnél) dolog volt.

A sok sikertelen próbálkozás után berágtam, és kitöröltem a mappáját a programok közül. De ez is csak csökkentett módban sikerült, addig azt sem engedte. Utána egy Registry-takarítóval (akkor még nem volt CCleaner) tüntettem el a maradékot.

De erről jut eszembe: esetleg csökkentett módban nem sikerülne az eltávolítás?

2015. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beállítások (legalul) - Háttéralkalmazások tovább futtatása, ha a Chrome-ot bezárják


Pipa ki és Ctrs + Shift + Q gombbal zárd be a böngészőt.

2015. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#3 ja bocs, azt már nem láttam.
2015. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7 Nekem is volt már olyan program, amit nem tudtam törölni. Általában csak az op. rendszer újratelepítésekor szabadultam meg tőlük. Egyébként csökkentett módban sikerült! Köszönöm szépen a segítséget!

#8 Már megoldódott a probléma, de megjegyzem amit mondtál!

#9 Semmi gond, amúgy is csak segíteni szerettél volna.

2015. dec. 15. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!