Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen file recovery szoftver...

Milyen file recovery szoftver van ami ncoreről letölthető és tuti működik is?

Figyelt kérdés

eddig 5-öt próbáltam, de nem értem, hiába állítólag kódolatlan verzió vagy ott a kódja, akkor se működik egyik se.


valakinek biztos tippje?


2015. dec. 25. 22:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ember, nyomj már egy képernyőmentést arról, amit mi javasoltunk és pénzt kér!

G.

2015. dec. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne égesd már magad, a Testdisk nemhogy ingyen szoftver, még open source is...
2015. dec. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

hát tök jó h ne égessem magam csak éppen amiket itt valaki belinkelt, nos azokat is egyenként végigpróbáltam és naná egyik se működött (azaz működött nagyon is, de csak pénzért lett volna hajlandó recoverálni).


oké, kipróbálom akkor most ezt amit te ajánlottál.

2015. dec. 27. 09:16
 14/20 A kérdező kommentje:

#11

oké, sorban megteszem neked mindjárt

2015. dec. 27. 09:16
 15/20 A kérdező kommentje:

okés "természetesen" ez se működik, de még telepíteni se engedi magát, a biosban akar egy csomó dolgot átállítani, de még egy exe filet se találok.


valaki akkor megtenné, hogy egyetlen működő szoftver linkjét beteszi ide? hátha úgy előrébb leszek azonnal ... köszi

2015. dec. 27. 09:25
 16/20 A kérdező kommentje:
nos a Recuva valóban működik csak az meg az amúgy is látható kb 20 file közül összesen 3 régebbit talál meg ...
2015. dec. 27. 10:41
 17/20 anonim ***** válasza:

Asszem jobban járunk, ha te lemondasz a fájljaidról mi meg rólad. Szia!

G.

2015. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
ez már ciki..
2015. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
tényleg ciki, de az meg tény h eddig senki nem tudott egyetlen működő szoftvert se ajánlani ... sztem ez még cikibb, mert én legalább elismerem h nem tudok ilyenről és nem is találok.
2015. dec. 28. 09:38
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én felsoroltam 4 ingyenes, elterjedt, ismert programot - melyek eredményességéről/eredménytelenségéről/esetleges hibajelenségeiről nem nyilatkoztál egyértelműen.

De hozzá is tettem: ne várj csodát.


"és nem lett szerencsére letörölve és ráírva se semmi, egyszerűen csak olvashatatlanná vált az egész"

Ha ez hardverhiba/esetlegesen nem megfelelő leválasztás miatt történt, akkor meg pláne ne várj csodát.

2015. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!