Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Catalyst driverbe mit kell...

Catalyst driverbe mit kell állítani hogy ne legyen "elmosódott" a szöveg a monitoron?

Figyelt kérdés
Egy 1680x1050-es monitort használok HD7770 videokártyával legujabb driverrel és valahogy nem éles a kép hanem kissé elmosódott. Anno volt FullHD monitorom is ott is hasonló volt a jelenség, viszont régi driverrel még volt egy beállítás miszerint a kép pontokat nem YCbCr hanem PC megjelenítésre kellett tenni és úgy nem volt "elmosódott" illetve "szellemképes" aki esetleg hasonló problémába volt és megoldotta jelezze már légyszives hogyan

2015. dec. 30. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen kábellel van összekötve a vkártya és a monitor?
2015. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jelenleg DVI
2015. dec. 30. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
és én széjjelnéznék a szín kontraszt élességbeállításokon
2015. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már néztem de ott csak az szín élesség és kontrasztot tudom állítani ezt az elmosódottságot nem olyan mintha nem lenne jó a cleartype de az is jól be van állítva, mintha homályos lenne a szöveg eléggé vagy szellemképes nem tudom hogy mondjam :D
2015. dec. 30. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom :(
2015. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!