Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire jó vagy rossz a...

Mennyire jó vagy rossz a Windows 10 es rendszer?

Figyelt kérdés
bármit írhattok róla ! jobb mint a Win7?
2016. febr. 26. 09:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
A Windows 10 egy rakás sz@r!
2016. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
csak azok fikázzák akik sose vagy max pár napot használták. akik huzamosabb ideje azok már rájöttek hogy ezerszer jobb az összes előbbi windowsnál
2016. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Sok szempontból tetszik, de azért vannak furcsaságok/anomáliák is. Én még szoktatom magam az új rendszerhez. A használatát és néhány újítást könnyű volt adoptálni és ha nem lettek volna kisebb problémák, akkor mondanám rá, hogy nagyon jó... A rendszer az MS oldaláról letöltött lemezképről telepített, hivatalosan aktivált mindkét gépen.
2016. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek tetszik/működik, valakinek nem. Hogy neked tetszik/működik-e, egyetlen módon tudhatod meg.
2016. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Új gépre, tisztán telepítettem, és soha semmi gondom nem volt vele, még annyi sem, mint a Win7-el.
2016. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a 7-vel nem volt bajom, a 10 már csinált furákat...abszolút friss rendszer, agyontelepítgetés nékül stb. A 10 Pro alatt az eredeti Sanctum 2 játékot "beragad" és kézzel kell kilőni a feladatkezelőből. Hotmail fiókot nem lehet bevinni a Postába, nem tudja javítani a hibát (a hiba nem csak nálam merült fel). Volt driver az X-Fi hangkártyámhoz mégis csak nagyon bugosan működött, ki kellett szerelnem a gépből. A Start menüt kétszer láttam csont lefagyni, tök friss ropogós rendszernél....már nem csinálja: gyanú az Avast-ra terelődött egy kis utánaolvasás után, pedig hivatalosan az is 10 kompatibilis. Az új képnézegetőt utálom, a régi rendesen elérhető Pro alatt is, de a Home verzióban nem asszociál az elterjedt fájltípusokkal (vissza lehet állítani, de bugos lett). Szóval ennyi gondom még sosem volt windows rendszerrel az elmúlt 15 évben (mondjuk előtte a Win 98-val még több is).

Sok újítás viszont tetszik és a start menüre vagy a megjelenésre illetve a sebességre sincs panaszom...

2016. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 nemcso ***** válasza:
58%

Win7-ről frissítettem 10-re és csak egy-két driver problémám volt, amit neten kutakodva megoldottam.

Nekem tetszik a Win10.

2016. febr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Nekem bejön. Gyorsabb, mint a Win7, és én nem is igazán szoptam vele.

G.

2016. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

1.

[link]


2.

"...speciális appok telepítésével sem védhető ki, hogy a Microsoft operációs rendszere hatalmas mennyiségű adatot gyűjtsön össze a felhasználókról"


3.

[link]

stb...

2016. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%
#9: Felejtsük már el ezt a kémkedés-baromságot, ez a Vista óta benne van az ÖSSZES Windowsban, csak el kéne olvasni a végfelhasználói szerződést, mielőtt a Telepítésre böktök. Nekem nincs semmi félnivalóm a Microsofttól, tőlem aztán annyi adatot gyűjthetnek, amennyit akarnak.
2016. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!