Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire jó vagy rossz a...

Mennyire jó vagy rossz a Windows 10 es rendszer?

Figyelt kérdés
bármit írhattok róla ! jobb mint a Win7?
2016. febr. 26. 09:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#9 A reklámokat ki lehet kapcsolni és amúgy is csak telefonon van. A többit #10-es elmondta.


#6 Működik gond nélkül a hotmail fiók, gmail és még icloud is. A többi említett hiba sem lépett fel nálam. Nálad lehet valami gubanc.

2016. febr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A postához nem lehet outlook fiókot adni ismert probléma. Teljesen frissített rendszernél jött ez elő (eredeti Win 8 frissen telepítve, majd azonnal 10-re frissítve). Gmail fiókkal rendesen megy. A másik gépen (tiszta telepítés, hivatalos aktiválás) nincs ilyen gond. Ha a frissített verzióknál ez egy gyakoribb hiba, akkor nem nálam van a gubanc, hanem az MS-nél...
2016. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Másrészt:


"A 10 Pro alatt az eredeti Sanctum 2 játék "beragad" és kézzel kell kilőni a feladatkezelőből."

Home verzió alatt nem tapasztaltam, a Pro-nál többször is (többedik indításnál). Ismered a játékot?


"Hotmail (outlook) fiókot nem lehet bevinni a Postába, nem tudja javítani a hibát (a hiba nem csak nálam merült fel)." Kibeszéltük. Használod a Posta alkalmazást?


"Volt driver az X-Fi (xtremegamer) hangkártyámhoz mégis csak nagyon bugosan működött, ki kellett szerelnem a gépből." Van X-Fi xtremegamer hangkártyád?


"A Start menüt kétszer láttam csont lefagyni, tök friss ropogós rendszernél....már nem csinálja: gyanú az Avast-ra terelődött egy kis utánaolvasás után, pedig hivatalosan az is 10 kompatibilis." Teljesen friss fél napos rendszernél már előjött (szinte még semmi nem volt telepítve a vga driveren és az antivíruson kívül). Amióta leszedtem az Avast-t (1,5 hónapja), azóta nem csinálta! Avastot használsz?


"Az új képnézegetőt utálom, a régi rendesen elérhető Pro alatt is, de a Home verzióban nem asszociál az elterjedt fájltípusokkal (vissza lehet állítani, de bugos lett)." Bizony a régi, megszokott képnézegető nincs a Home verzióban a kiválasztható listában. Lehet ugyan aktiválni, de amikor külső adathordozóról akartam képet megnyitni csontra fagyott. Az új nézegetővel nincs gond, csak nem szeretem használni...


És még megannyi lehetőség és probléma felmerülhet a különböző konfigurációk és használt alkalmazások révén.

Gubanc nálam nem nagyon szokott lenni, tudatos felhasználó vagyok, a rendszereket évekig nyúzom (nem telepítgetem újra fél évente-évente), nem telepítek a gépre minden hülyeséget és a szoftverkörnyezet is majdnem teljesen jogtiszta (hivatalos rendszer, hivatalos office, eredeti játékok).


Továbbá említettem, hogy ezeken felül nincs gondom (avast lecserélve, hangkártya kiszerelve) és tetszene is a rendszer, de a Sanctum 2 továbbra is beragad időnként a frissített gépen illetve Outlook fiókot nem lehet hozzáadni a Postához (már rögtön telepítés után).

2016. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ooops javítanom kell. Az Outlook fiók probléma megszűnt (valószínűleg egy frissítés rakta rendbe)...most rácsekkoltam és OKé. Az első pár napban ez lehetetlen volt, rögtön hibaüzi jött (illetve, hogy nem lehet javítani). No szép lassan kiforr a rendszer...

:)

2016. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Pontatlan voltam. Bocs. Sanctumot nem ismerem és olyan hangkarim sincs.


Avast az én gépemen nincs, de van a házban olyan amin igen és eddig egyik gépen sem volt startmenü fagyás szerencsére.


A képnézegetőt én is utálom, de 1 perc alatt elő lehet varázsolni a régit mint te is mondtad.


1-2 jelentéktelen hibát én is tapasztaltam, de semmi komolyat. Win 8-nál sokkal nagyobb gondjaim voltak. Pl frissen telepített windows-al ha sajátgépben jobb klikket nyomtam lefagyott az intéző. De másik gépen nem láttam ilyet. És a gubancot nem is a felhasználói hibára mondtam. Lehet hogy porszem ment a lemezre telepítésnél, vagy hasonló...

2016. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
OK :)
2016. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Windows bármelyik verziója = kaki trágya ürülék


Amiota kizarolag Unix / Unix-like oprendszereket hasznalok, a karalabe is jobban no a kertben

2021. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!