Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Blender: Mi lehet a baj?...

Blender: Mi lehet a baj? (kékhalál)

Figyelt kérdés

A PC-men le van töltve a Blender 2.76b . Középkategóriás gépem van. Már jó pár éve megvan, ez a progi viszont kb csak egy éve van rajta. Körülbelül két hónapja teljesen visszaállítottam, és SSD is került bele. Nemrég, miközben Blendereztem, a gép kékhalált kapott. Később, szintén Blenderezés közben megint. A gép ,,újrarakása'' előtt sosem volt ilyen, főleg a Blender miatt, pedig azt effektíven használtam. Nem tudom miért lehet(nek) a kékhalál(ok) , amik csak e programocska közben következtek be.

Miért lehet ez?

A választ előre is köszi.



2016. márc. 5. 17:45
 1/3 anonim válasza:
Próbáld meg esetleg visszarakni Blender 2.74-re. Ha ott is ezt csinálja akkor nem tudom mi lehet hogy a géppel van a gond.
2016. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 íazazazazaza ***** válasza:

Kékhalált elég nagy esély-el az okozo hogy megtelik a memória vagy a videókártya is lehet flúgos, bár a te esetedben, tekintve hogy eddig jó volt elképzelésem sincs...


Próbáld megint újrarakni a gépet esetleg,.


Üdv, :D

2016. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ;)
2016. márc. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!