Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt ilyen lassan az...

Miért tölt ilyen lassan az Utorrent?

Figyelt kérdés
100Mbps netem van azaz 10 megával töltök és most töltök egy nagy játékot és nem tölt csak 1,2/2 megával van port engedélyezve és van majdnem 23 seed mit csináljak most tettem új windowst azelőtt bittorrent volt és valamivel gyorsabban töltött am 3.4.5 verzió help pls

2016. márc. 18. 18:33
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Az egész jó arány!:D Sokaknál korlátozva van a feltöltés, egyes torrenteknél. Nem rajtad múlik, hanem a feltöltőkön! (Más téma, hogy a 3.4.5.-öst nem használnám...)
2016. márc. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de én nem akarom hogy ilyen lassan töltsön ha ilyen gyors a netem mi értelme van fizetni érte egy csomó pénzt ha kise használhatom -.-
2016. márc. 18. 18:54
 3/5 Dongaben ***** válasza:
Ezeket el kell viselni sajna...Hogy érzékeltessem: Van egy gyors autód, de előtted megy egy traktor az egysávos úton...Viszont, ha egy sokkal gyorsabb autó megy előtted...Ezért írtam, hogy a feltöltőktől függ...
2016. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha megpróbálok másik torrentet? az segithet?
2016. márc. 18. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem ment át az amit az előző írt.

Nincs mit tenni!

Ha a NASA szuperszámítógépével töltenéd, fénysebességű 10000 gigabites internettel és Windows 16-al akkor is ilyen lassú lenne!

Azért, mert akiktől töltöd, nem tudnak téged nagyobb sebességgel kiszolgálni. Nekik ennyi a feltöltési sebességük.


Üdv.

2016. márc. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!