Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik rendesen az...

Retro Nagi kérdése:

Miért nem működik rendesen az . Exe fájl?

Figyelt kérdés

Már sokszor próbáltam oldalakról letölteni játékot,

pl. itt a [link] oldal, leszed egy 151 kb- os fájlt, elindítom. követem a lépéseket, most az mindegy hogy Express vagy Advanced módban, kiírja hogy a fájlok letöltődnek, folytathatom a munkát. Elteszi a háttérbe, de gyanús volt, hogy sokáig csinálja. aztán nem is történt semmi! Win XP SP3 van fent, de nem tudom ez okozhatja -e a hibát. Egyszerűen nem értem, hogy miért áll le, vagy mi történik vele. Csak elhallgat és kész.

Van egy pár ilyen oldal aminek még a kinézete is hasonló:

www.pcgamesena.com, allshockinggames.blogspot.hu stb.

Ezeken is csak ezt a kisméretű exe- t tudom leszedni, de hogy mi baja lehet mikor futtatom? Már komolyan mérges vagyok rá, és kíváncsi, hátha valaki tudja a választ!



2016. márc. 29. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom jó néhány kövér vírus dolgozik már a gépeden. Sok szerencsét a takarításhoz.
2016. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de nem jelez vírust.
2016. márc. 29. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel ellenőrizted a gépedet?
2016. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ESET vírusírtókkal
2016. márc. 29. 20:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Pl. ez is olyan, de itt van Login meg egy 3,7Mb- os downloader exe- t lök ki nekem, nem hiszem hogy minden vírus lenne így adja meg: xxx.rar.downloader.exe
2016. márc. 29. 20:28
 6/10 A kérdező kommentje:
2016. márc. 29. 20:29
 7/10 DjImipapa ***** válasza:
100%
Szinte minden downloaderes szar, vírusos...eset pedig jelez, ha nálad nem az már baj. Biztonságosabb akkor már torrentről leszedni játékot.
2016. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szirty ***** válasza:
100%

Valószínűleg az az .EXE file megfelelően működik.

Legfeljebb a készítő szándéka és a te elvárásod nem fedik teljesen egymást...

2016. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor kamu az egész? Van egy csomó ilyen oldal.
2016. márc. 30. 04:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, hazugság mind. Nem olyan drágák manapság a számítógépes játékok, nagyon olcsón nagyon jó eredeti játékokat lehet venni, akár használtan is. Szerintem érdemesebb azzal próbálkozni, mint kinyírni a gépedet ilyenekkel.
2016. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!