Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop zsenik, tabló...

Photoshop zsenik, tabló képemet megcsinálták, de iszonyú rosszul retusálták, megvan a nyers is de azon van egy világosabb nagy 1-es és azt eltüntetni el lehet valahogy?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 15:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
5 éve fotózom, több tanfolyamot végeztem és a jövőben is ezzel fogok foglalkozni, 2 éve tabló fotózást is vállalok, és a magam munkáját sosem így adom ki a kezemből, ezért van összehasonlítási alapom. 1x sem kaptam panaszt és mindig dícsértek hálisten, ahogy magammal szemben nekem is vannak elvárásaim, és másoknak is meg akarok felelni, a munkáimmal. Éppen ezért nem értem miért nem lehet normális munkát végezni, ha az alap jó, az utómunka meg egy 0. És nem csak nálam hanem az osztályom 80%-nál ez a helyzet. Csak se nyerset se jót nem ad, 1-et kapott mindenki előhívva azon kívül semmi.
2016. ápr. 4. 17:05
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Aha, persze. :)
2016. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szívesen küldök képeket ha gondolod, esetleg pár embert akit fotóztam, vagy amit fotóztam. De nem állok le vitatkozni, nem hiszel, ne higgy.
2016. ápr. 4. 17:11
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a része kicsit ellentmondásos, hogyha ezzel foglalkozol, akkor tudhattad volna, hogy teljesen eltüntetni egy vízjelet nem lehet egy képről.


Egyébként: ha senki nincs vele megelégedve (és még fizetni sem kellett) akkor hagyjátok ott a francba. Keressetek mást és csináltassátok meg vele. (vagy ha van felszerelés, csináld meg te magad)

2016. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy a photoshophoz nem értek, más képszerkesztőt használok, ahhoz értek de azzal ezt nem tudtam megoldani.

Igen most hogy többen panaszkodtak felvetették hogy csináljam meg nekik,ami rendben is van, de magamnak sajnos nem tudom, újra hajat sminket mindent meg már nem akarok tehát belenyugszom ebbe.

2016. ápr. 4. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!