Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows operációs...

Melyik Windows operációs rendszert telepítsem az új gépemre? Adatok lejjebb.

Figyelt kérdés

Processzor: Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz

Memória: 8,00 GB

Grafikus kártya: NVIDIA GeForce GTX 750

TP-LINK Wirless USB Adapter

1 TB HDD

(asztali gép)



2016. ápr. 8. 22:22
1 2
 1/15 P.O.C. ***** válasza:
53%
Windows 10 64-bit
2016. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Windows 10-el még nincs nagy tapasztalatom. Mit kell tudni a rendszerről? Volt pár cikk, hogy nagyon sok személyes információt elküld az MS-nek. Ez nem igz? Csak a rendszer fejlesztéséhez szükséges dolgokat küldi?
2016. ápr. 8. 22:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megfelelő a win7 is.

-Ha pedig nem játszol, és nem igényelsz csak win-n futó programot, akkor ott a linux, pl LinuxMint.

2016. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A Windows 7 64 bites verziója jó lesz rá
2016. ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Játszani szokok. Windows 7 és 10 között gondolkodom. (A 7-el az a baj, hogy amelyik üzletbe bementem mindenhol azt mondták, hogy már nem árulják, csak 8.1 és 10-t árulnak)
2016. ápr. 9. 10:19
 6/15 P.O.C. ***** válasza:

Online még lehet találni:

[link]


Vagy lehet más úton olcsóbban:

[link]

2016. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az olcsóbb megoldás jobban tetszik :D


Ha így megveszem, telepítem a 7-est akkor azt később még frissíthetem 10-re nem?

2016. ápr. 10. 07:39
 8/15 P.O.C. ***** válasza:

Elvileg megjelenésétől számított 1 évig frissíthetsz ingyen, így ez az akció idén a nyár végéig tart, ha csak nem hosszabbítja meg közben a M$ ezt a lehetőséget.


Én két hónapja tértem át Windows 10-re. Nekem stabil, gyors. Nincs gond a játékokkal se, csak 1-2 régebbivel.

A kémkedéséről meg annyit, hogy amit tudni akartak rólad azt, már tudták ez előtt is.

Szerintem nem kell félni a Windows 10 -től lévén, hogy zsír új gépről van szó.

2016. ápr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Használni már használtam 10-est, csak új Gépház és ehhez hasonló dolgokban, beállításokban nem vagyok még otthon, de biztos huzamosabb használat során belejönnék.

A torrentkere és az illegális programokra nem harap? Nem törli le őket? (még a megjelenése környékén volt egy ilyen cikk, hogy letörli a lopott programokat játékokat.)

2016. ápr. 10. 09:10
 10/15 P.O.C. ***** válasza:

kb. 2 hónapja van fent nekem a Windows 10. Szégyen nem szégyen, a feltelepített játékaim kétharmada kalóz forrásból származik. De hát magyarisztáni minimálbérből nem futja 10 ezer forintos játékra minden hónapban.

Eddig amúgy semmit nem csinált velük a Windows 10, és gond nélkül futnak.

De egyszer törölje le valamelyiket, nyomom is a format C -t és megy vissza a Windows 7. De eddig úgy néz ki szerencsésre kacsa az összes ilyen jellegű cikk. :)

2016. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!