Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows operációs...

Melyik Windows operációs rendszert telepítsem az új gépemre? Adatok lejjebb.

Figyelt kérdés

Processzor: Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz

Memória: 8,00 GB

Grafikus kártya: NVIDIA GeForce GTX 750

TP-LINK Wirless USB Adapter

1 TB HDD

(asztali gép)



2016. ápr. 8. 22:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor egyenlőre felrakok egy Windows 10 Home X64-et próbaverzióba, aztán meglátom. Ha beválik veszek olcsón licencet (pl olx-ről)és azzal aktiválom, ha nem tetszik akkor pedig Windows 7-et telepítem rá. :)
2016. ápr. 10. 11:08
 12/15 P.O.C. ***** válasza:
100%

Most ezt nem vágom. Az érdekel, hogy futtatható-e rajta kalóz progi, de magát az OS -t legálisan akarod beszerezni.

Ha ellopsz valamit egy szupermarketbe, akkor már hót mindegy, hogy csak borotva pengét lopsz, vagy raksz még hozzá agy after shave -is. :D Érdekes vagy. :D

2016. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én valahogy mindig ragaszkodtam ahhoz, hogy az operációs rendszer amit használok legyen eredeti. Na meg persze a vírusirtóm is mindig eredeti (ESET). A többik programból vagy valami ingyenes alternatívát használok, vagy illegálisan beszerzem.


De a Windows és a vírusirtó eredetiségéhez ragaszkodom :D

2016. ápr. 10. 11:50
 14/15 MolotovPunk ***** válasza:

Windows 7 -64bit.Ezt javaslom.

A Win10-et egyenlőre még felejtsd el.Sokan panaszkodnak rá,hogy jó pár dolog nem működik megfelelően még mindig azon az op.rendszeren.Új gépeken is vannak gondok tízessel.(Tapasztalatból mondom.)

2016. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 MolotovPunk ***** válasza:
Nekem Win7-en Nod32 8.0 van és elég jó.Gépemet sem lassítja.
2016. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!