Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt a végtelenségig a...

Miért tölt a végtelenségig a Windows 10?

Figyelt kérdés

Frissíteni próbáltam a Dell Inspiron 5558 típusú laptopom drivereit, az integrált grafikus vezérlőnek (HD4000) viszont problémája akadt, ezért letöröltem, de újraindítás után képtelen betölteni a Win10. Folyamatosan ezt írja ki: A Windows előkészítése Ne kapcsolja ki a számítógépet.

Mi a fenét csináljak?



2016. ápr. 15. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad csökkentett módban elindítani? F8-al ha jól tudom el lehet, de nem vagyok benne biztos, ha van egy telepítőd akk pendrive/dvd és ott a speciális lehetőségeknél elő lehet hozni a helyre állítási lehetőséget, ami nem biztos hogy működik, de egy próbát megér
2016. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csökkentett módhoz kelleni fog a telepítő lemez vagy pendrive, mert a 10-ből sajnos kivették a régi F8-as megoldást - azt nem tudom miért.
2016. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki "divatból" letöltötte és telepítette régebbi laptopon ezt a gagyi és kiforratlan Win10-et, az mind így járt! Beletöröl a gyári beállításokba, önkényesen töröl drivereket, aztán vagy van hang, net, bármi, vagy nincs! NEKI nincs rá szüksége, a felhasználó le van tojva. A laptop gyártójának supportja tud segíteni.
2016. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!