Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows update miért lassítj...

A Windows update miért lassítja a gépet?

Figyelt kérdés

Ezt csinálja már kb.2 hete,pedig nem mutatja hogy keresne frissítéseket,tegnap meguntam aztán kikapcsoltam,azóta normálisan működik minden.

Ez valami hiba lehet amit javítani fognak,vagy ez most már így marad.A processzor állandóan 100% volt.Ez összefügghet a windows10 erőszakos terjesztésével?


2016. ápr. 23. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a processzort zabálja az update általában hanem a HDD-t terheli,és azért lassú.Ha a proci használatod magas,akkor vagy gyenge,vagy valami folyamatosan fut aminek nem kéne.
2016. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Update a hibás,amióta kikapcsoltam azóta felgyorsult a gép.
2016. ápr. 23. 09:48
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy windows7 van ha ez számít valamit
2016. ápr. 23. 09:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold vissza a Windows Updatet, de az Ajánlott frissitések elől vedd ki a pipát. Azóta nem zaklat a Win10-el (nekem Win7-em van és nem akarok win10-et).
2016. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem oldotta meg a problémát,de azért köszi.
2016. ápr. 24. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!