Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A C meghajtón folyamatosan...

PilleHarcos kérdése:

A C meghajtón folyamatosan fogy a szabad hely. Egy hónap alatt 10Gb tűnt el. Mi okozhatja ezt a folyamatot?

Figyelt kérdés

Először még nem foglalkoztam vele,de aztán már egyre sűrűbben csokkent.

A C meghajtó újra telepítése megoldás lenne?



#meghajtó #hely #csökkenés #c meghajtó csökken #elfogy a hely a c meghajtón #kevesebb hely
2016. ápr. 23. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Látatlanba nehéz megmondani. Driver booster( remélem nem használsz), windows frissítések, temporaryk, fertőzés, stb.
2016. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:

A Windows frissítések folyamatosan termelik a szemetet, de állítd be limitet a rendszer-helyreállítási adatok gyűjtésére, a Lomtárba is, és a böngésző ideiglenes tárolásában is. A Firefoxban én már automatikusan töröltetem a puffert kilépéskor - ettől még a History megmarad -, a Chrome pedig arról híres, hogy eszméletlenül elterpeszkedik.


A Számítógép vagy a Total Commander gyorsan megmutatja minden mappáról, hogy mennyi az alatta levő fájlok és almappák összes területe. Kezdj keresgélni a C: gyökerétől, valahol gigantikus méretekkel fogsz találkozni. Ha végignyomozod a legterjedelmesebb helyeket, meg fogod találni a ballasztokat. Aztán ki lehet találni, hogy azzal mit kezdhetsz.

2016. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!