Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A sims3 ban eltűnt az egész...

A sims3 ban eltűnt az egész lakosság miért?

Figyelt kérdés
Egy családdal játszottam aztán az egyik simnek Franciaországba kellett utaznia mert oda szólt egy munka küldetés, aztán átutazott és furcsa volt mert nem tudtam semmit csinálni ott, nem jelezte a simemet alul mintha egy láthatatlan emberrel nézelődnék Franciaországba, aztán kiléptem gondoltam újraindítom a játékot, aztán arra lettem figyelmes,hogy ugyan jelzi a házaknál melyikbe laknak melyikbe nem, de ha rámentem nem mutatott sehol embert, és ahol az én házam volt pedig semmit se enged, szóval nem tudok rámenni,és nem is mutatja hogy üres vagy lakott ház. Franciaországba se tudok átmenni mert mindig visszadob a városszerkesztőbe kérem valaki segítsen.

2016. ápr. 26. 11:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!