Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hardverapró mennyire megbizható?

Hardverapró mennyire megbizható?

Figyelt kérdés
Steam kulcsokat vennék mert ahogy néztem elég jó árban vannak és tudom hogy ott van az eladó értékelése de azért mégis aki vett már onnan vagy van tapasztalata azok véleményére lennék kiváncsi.

2016. máj. 5. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A hardverapró csak egy hirdetési felület mint a jofogás. Nem egy webshop. Szóval magának az oldalnak a megbízhatóságáról kár beszélni, mert az ott hirdetők megbízhatósága a fontos.

Én sokszor vettem ott dolgokat (pc, telefon, memóriakártya) nem volt gond. Mindig nézd meg az eladó értékelését meg ha van fórumhozzászólása akkor azt is.

2016. máj. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb, nagyon sok csaló szokott át oda a Jófogásról
2016. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Én mondjuk erről még nem hallottam, de kulcsokat g2a.com on szoktam venni. Vettem már elég sokat és eddig semmi probémám nem volt vele.
2016. máj. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment a pozitív.
2016. máj. 6. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!