Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Hardverapró megbízható?

A Hardverapró megbízható?

Figyelt kérdés

Egy asztali számítógépet szerettnék venni a harveraprón.

Megbízható egy használt gép?



2014. szept. 20. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira megbízható, mint az eladó, akitől vásárolsz. Például én is adtam és vettem már ott ezt azt, még nem jött vissza panasz és én sem panaszkodtam semmi miatt.
2014. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
mindenképpen olyat néz ahhol személyes átvételt le tudsz bonyolítani és ad próbagaranciát +3-4 nap garanciát minimum !
2014. szept. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

A hardverapró - mint ahogy a neve is mutatja - nem egy webáruház, hanem egy apróhirdetési felület. Tehát igazából semmi értelme a hardverapró megbízhatóságáról beszélni, ha ott többszáz (vagy még több) eladó van, mindegyikük más-más megbízhatósággal. Viszont van értékelési rendszer, nyilván minél több pozitív értékeléssel bír valaki, annál biztosabb, hogy megbízható az illető.

Az is hasonló kérdés, hogy egy használt számítógép megbízható-e. Én ha eladnám a gépemet, az még néhány évig biztosan kiszolgálná az új tulajdonosát. Tehát fogjuk rá, hogy ez megbízható. De ez nyilván nem mondható el minden számítógépről. Van itthon olyan alkatrészem, amit ha belerakok, legalább azt hamar cserélni kellene, tehát máris megbízhatatlan lenne a gépem. És hogy honnan tudod, hogy melyik gép megbízható vagy sem? Sehonnan... Illetve jó eséllyel egy megbízható eladó által kínált számítógép valószinűleg (de nem 100% biztosan) megbízhatóbb, mint egy kevésbé megbízható eladó által kínált gép.

2014. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
eladótól függ mennyire megbízható e a használt pc. van egy értékelési rendszer amit a felhasználó adatlapján látni fogsz, ott érdemes megnézni hogy van e negatívja illetve legyen bőven pozitív értékelése lehetőleg ne 10-15 csak.
2014. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mennyiért akarsz gépet venni és milyet?
2016. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem szabad soha előre utalni, csak akkor, ha pár ezer forintos termékről van szó. Tele van az ország csalókkal, minden felületen belefuthatsz, a hardverapro sem kivétel. Engem vert már át száz pozitívval rendelkező ember teljesen nyilvánvalóan, mivel rájátszott a jóhiszeműségemre, és nem próbáltattam ki vele személyesen a terméket, mert ahhoz áram kellett volna. Az összeg pont az a határ volt, hogy eljárást nem lehet indítani.


A 100+ pozitívos nickek pedig azóta megkérdőjelezhetők, hogy meg lehet pénzért változtatni a neved...

2022. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!