Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem Steam-en a fallout...

Megvettem Steam-en a fallout 3-at de néha relytéjesen megáll, miért?

Figyelt kérdés

Szóval megvettem a fallout 3 GOTY editiont Steam-ről és a problémám az hogy játszok a játékkal (5-6 percet) és relytéjesen megáll a zene és hangok mennek tovább de a kép megakad és nem csinál semmi (bezátni csak feladatkezelővel tudom) amúgy win 10-et használok és a Bassman féle magyarosítást használom (minden dlc-t magyarosít és a játékot) Tehát nem tudom mi lehet a húnyó.Games for windows megvan nem értem mi lehet a gond.Ha valakinek hasonló hibája volt hogy tudta megcsinálni ?


Előre is köszönöm



2016. máj. 5. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Win10el inkompatibilis. Tegyel fel 7et.
2016. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És nincs semmi megoldás win 10-re mert egy játék miatt nem szívesen cserélném le a windowst
2016. máj. 5. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Win10-en asszem' nem próbáltam, 8-8.1-en még működött. Esetleg azt próbálhatod meg, hogy visszaveszed a minőséget, hátha valamelyik effekt vágja tönkre (nálam ez sajnos előfordult, sűrűn kellett menteni, de azért akár 4-5 órát is elvolt fagyás nélkül).
2016. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké nekem az a baj hogy MAX 10 perc után megáll nem ír ki semmit hogy exe leállt semmi nincs mint írtam a hang az megy is tovább cska a kép megáll és ennyiPedig nem szar a gépem mert a fallout 4-el gond nélkül megküzdött de megprobálom amit mondtál hátha segít.
2016. máj. 5. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
A kiiras szerint win xp utan nincs optimalizalva. Ami szerint csoda hogy 7en megy. A win10 sok szarsaga miatt inkompatibilis.
2016. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már megoldottam csak windows XP SP2-vel kellett indítani és így már nincs kifagyás egy órát huzamban toltam tökéletes volt (utána én kapcsoltam ki)De azért köszönöm a válaszokat ment a zöld.
2016. máj. 6. 02:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Win 10en megy rendesen. Nem azt írják, hogy nem működik win 7 fölött...
2016. máj. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!