Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért történik mindig ez, és...

Miért történik mindig ez, és mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Elrendezem az asztalon az ikonokat (Windows 10 64bit, laptop FullHD kijelzővel) és ha elindítok egy játékot ami nem FullHD felbontásra van állítva, hanem mondjuk 1366x768 akkor az asztalon minden ikont egymás után sorba rak, és elveszik az a felállás, amit én állítottam be!Hogy tudnám megoldani, hogy az asztali ikonok helye semmilyen körülmények között ne módosuljon?
2016. máj. 29. 17:56
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Azt sehogy. Illetve két módszer :


1. Nem futtatsz olyan programot ami nem 1366x768 felbontást használ -> Az ikonok nem változtatják meg a helyüket.


2. Keresel valamilyen harmadik feles programot amivel el tudod menteni az ikonok helyzetét az asztalon és, amikor összekavarodnak akkor a programmal visszaállítod az eredeti pozíciójukat (ez két kattintás). Én ezt használom : [link] (azt hogy win10-en megy-e sajnos nem tudom)


Sok sikert.

üdv.

2016. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!