Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bármi történik velem meg kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármi történik velem meg kell osztanom valakivel, egyszerűen nem bírom ki. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Ha barátom és köztem történik valami, hiába tudom, hogy az csak a kettőnk dolga és nem tartozik másra, nem bírom ki, hogy ne mondjam el hugomnak, vagy barátnőmnek.

Nem is faggatnak, vagy kérdezősködnek, csak jól esik elmondani.

Például most utoljára, kipróbáltuk az anált, és annyit mondtam utána a hugocskámnak, hogy soha ne próbálkozzon vele, mert nem jó.

Barátom kérdezte, hogy elmondtam-e neki, mondtam, hogy igen és kicsit megharagudott, hogy ezt azér lehet nem kéne.

Valaki aki hasonló cipőben jár, tudna segíteni, hogy hogyan tudnám leküzdeni?


2015. ápr. 28. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt nem kell leküzdeni, csak akinek elmondod (mondjuk húgod) legyen 100%-ig megbízható, aki nem adja tovább senkinek a te titkaid. teljesen természetes, hogy ezeket a dolgokat meg akarod valakivel beszélni.

inkább legközelebb ne mondd el a pasidnak, hogy megtárgyaltátok az ügyet a húgoddal!

2015. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Kellene neked egy olyan barátnő, akivel minden ilyet meg tudtok beszélni és akkor nem fogod azt érezni, hogy el kell valaki másnak is mondani. A lányok ilyenek: muszáj kibeszélniük, ami velük történt.
2015. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondtak meg neked.hogy az anal a ferfi elvezetere van es nem a tiedre :D Ugyhogy ha a pasid legkozelebb is akarja,te ugy is be dolsz neki.
2015. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!