Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én egy 12 éves fiu vagyok....

Én egy 12 éves fiu vagyok. Pénzt szeretnék keresni. Azért mert kéne nekem új mikrofon kamera gép. Mert a későbbiekben kell majd nekem. Hogyan tudnék nem sok de kevés pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Jól tudok vágni és arányában honlapot készíteni.

12/F



#pénz keresési tippek #vágás honlap készítés
2016. júl. 10. 13:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

maradjunk a témánál!

Láttam, kérdező amit írtál privátba! Direkt nem fogok válaszolni, inkább itt, mindenki látja, az értelmes válaszokat/kommenteket!

"Nem a videózás kell."- az üzeneted nekem. Először is, ajánlom, hogy nézd át amit írtál, hogy értelmes-e, mielőtt elküldöd! Ha nem vagy biztos a 6./7. osztályos tudásodban, kérdezz meg egy felnőttet! Akkor gondolom -ha nem videózásra kell- biztos Skype-olni, megbeszélni a házi feladatot stb. Erre elég egy 80K-s laptop is, ne akard lehúzni a szüleidet, neked meg senki sem fog pénzt adni (max a nagyszüleid szülinapodra).

2016. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!