Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért reagál késöbb az internet?

Miért reagál késöbb az internet?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy nyomok egy visszát, vagy rámegyek valamire, nem egyből megy, várni kell néhány másodpercet, aztán ugrik.


Ugyan ez mikor bezárnám a böngészőt. Miért van az ha én bezárnám a lapot vagy böngészőt, nem zárja be egyből, hanem még be tölti teljesen az oldalt. Ez minek a hibája ?


Vagy egy harmadik, azt is észre vettem, hogy először a reklámot tölti be, legelső a reklám, arra várni kell néhány másodpercet hogy kikeresse a reklámot, és csak utánna jeleniti meg az oldalt. Miért kell várni a reklámra ? hogy függ össze ?


2016. aug. 7. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is, a reklámok jelentős mértékben lassítják a böngészőt. Rakjál már fel egy AdBlockPlus-t, vagy más hirdetésblokkolót - egy percig se kínozd magad tovább!


Ettől függetlenül ilyen lassúság akkor sem normális. Nyomass egy víruskeresést Malwarebytes-szal. Minden rendellenes lassulásra, akadozásra érdemes így reagálni.

2016. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó, lehet ez az adblock is. De olyan nincs hogy ez a router ennyit tud ? vagy hogy nem dolgozza fel gyorsabban a jeleket ? vagy esetleg a laptop wifi modul
2016. aug. 7. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vírusos a géped, az rakja tele reklámmal az oldalaidat.
2016. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!