Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a steam kulcs?

Mi az a steam kulcs?

Figyelt kérdés
Sokszor hallok ilyenekről hogy steam / CD kulcs csak azt nem tudom mire való vagy hogy hogy lehet megszerezni.Pl livestream-okban szoktam ilyeneket hallani hogy pl xy like-nál megy egy CD kulcs.A kérdésem az lenne hogy mi ez a kulcs, mire való, és hogy honnan lehet szerezni? Trollok kérlek kíméljetek.

2016. szept. 4. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem voltam eddig nagy steames nem is érdekelt de most nagyon felkapott lett.
2016. szept. 4. 16:23
 2/5 anonim ***** válasza:
egy szám-betűsor, amit ha beírsz a steamre, aktiválsz egy játékot és letöltheted bárhol.
2016. szept. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Most lett felkapott"? A Steam pár nap múlva lesz 13 éves! Persze idehaza minden fáziskéséssel történik... :(
2016. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 úgy értem, eddig sehol se láttam / hallottam róla, de most hirtelen sok live-ban hallok róla, sok helyen látok róla ami eddig nem nagyon volt elmondható.
2016. szept. 4. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Te nem hallottál róla de valóban már 10+ éve megy a dolog. Egy karakter sorozat amit a steamen beaktiválva megkapod az adott játékot. A steam egy játék webáruház, ahol megvehetsz egy játékot ajándékként, ekkor kapod ezt a kódot amit jelen esetben a live stream ba kirak az illető. Parasztosan mondva egy telepítő kód, csak ez 1x aktiválható be egyetlen fiókba.
2016. szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!