Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP alatt melyik Skype...

Windows XP alatt melyik Skype verzió működik jól? az internet hibátlan. "nem tud bejelentkezni" bármit teszek

Figyelt kérdés

Minden beavatkozástól függetlenül, a már régóta jól működő is feladta a harcot.

Kínomban már frissítettem is, de nem tud kapcsolódni. Uninstall után régebbiekkel is próbálkoztam, de csak a pityergő arc jön...

Nem tudnak bejelentkezni az általam próbált 7.26 0 101 és a régebbiek közül egy sem.

A hibaüzenet:

" Az Internet Explorer beállításai miatt nem sikerült bejelentkezni a Skype-ba.

A probléma megoldásához lépjen be az Internet Explorer / internetbeállítások menüpontra,és ellenőrizze , hogy a TLS-beállítások engedélyezve vannak-e" ?????????????


Az meg hol van?

Csak Firefox 47 0 1 böngészőt használok...

Nem akarok operációs rendszert cserélni, mert itt még minden más jól működik, csak a Skype hiányzik



2016. szept. 6. 15:13
 1/2 Lajos54 ***** válasza:
A Windows XP-t jó ideje nem nagyon szereti a Skype. Elvileg már nem is támogatja. Bár nem használtam, de létezik a Skype-nak egy böngészőből használható változata, állítólag az még jó XP-n is.
2016. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én fel sem tudtam telepíteni XP-re a skype-ot.
2016. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!