Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Első Linuxnak melyiket javasol...

Első Linuxnak melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés
Eddig Windowsos voltam, most viszont FreeDOS-os alapból a gép, amit vettem, és gondolotam, kipróbálom a Linuxot. Melyiket javasoljátok? Ubuntu, Uhu, Mint, stb?

2016. szept. 10. 09:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos hogy egy kezdő linuxos ne egy csupasz, puritán egyszerű disztróval kezdjen. Jó az ha minél többet lát, tapasztal még akkor is ha azt sem tudja hogy mire való pontosan. Kisérletezik, érdeklődik, megtanulja ha pedig nem akkor félreteszi és majd újra előveszi. Onnan gondolom hogy a kérdező tizenéves, mert hogy kb. ez az a korosztály aki elsőként érdeklődik az UNIX és egyéb típusú operációs rendszerek iránt. Mi negyvenen már benne vagyunk és nem hinném hogy eddig birnánk csak windowson. :-)
2017. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy első linuxnak. Tegyél fel egy olyat ami rendesen össze van rakva és nincsenek benne béták meg ilyen félkész sz@r dolgok.
2019. dec. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!