Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek megéri a Battlefie...

Szerintetek megéri a Battlefield 1?

Figyelt kérdés
Játszottam a Bétával de egy nagy rakás .... szerintetek még mennyit fog változni a teljes játék megjelenéséig? Mivel ha kapunk egy ilyen játékot mint a Beta 60 euroért akkor megkúrodok.A COD IW ennél sokkal jobban néz ki nem értem miért kritizálják ennyien amikor szerintem sokkal jobb lesz mint a BF1.Tehát szerintetek megéri a BF1 még tud valamit mutatni vagy a sokkal jobbnak ígérkező szebb COD-ot vegyem meg?

2016. szept. 11. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Na most kezdjük ott hogy eltevedtel a témakörök között. A másik meg az h en elorendeltem mert engem megvett kilóra. Nekem meg a Codot nem lehetne eladni semmi pénzért sem. Nagyon erőltetett mar ez a jövőben lovoldozos dolog. Na de ott azért aljunk meg h a cod szebb??? Ember te írtad h játszottál a bf betajaval hat ennel szebb játék jelenleg nincs a piacon. Ráadásul a codnak meg a trailere sem veheti fel a versenyt grafikában a bf-el. De egyébként te tudod. Azt vedd amelyiket szeretned. De sztem ez idei codnak is az lesz a sorsa mint a ghostnak, aw-nek... Magyarul egy ev múlva mar senki nem fog vele játszani. A bf-el viszont valószínűleg igen. Na de en eléggé elvakult vagyok. Azt vedd amelyiket szeretned.
2016. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, hát nem volt célrafogó fegyver, vagy mi volt a baj? :( Szerintem vedd meg a sokkal jobbnak ígérkező, és természetesen szebb codot - sőt, biztos még jobban is fog futni, mert az infinity ward(vagy tudja a tököm most épp kik csinálják azt a szart) jobban tud programozni mint a dice. Hurrdurr.
2016. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hasonló véleményen vagyok en is csak kicsit finomabban írtam le 😂
2016. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
mind2 játékot elfogják lepni a csalók . A bf1 -ben az alapból is nehezen ellőhető sznájperesek rá tesznek egy lapáttal a dologra na még ha wh-val fognak nyomulni :SSSS
2016. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már kellemetlenek.Amikor a tetves homokos sivatagos pályán 1000m-ről homokviharban kilő egy sniper meg amikor egy tetves tank bevéd egy conquestet és a kör végéig el se lehet onnan paterolni mert leül campelni A TANK egy kib#szott Mark V leül campelni na de ezektől el tudok tekinteni de hogy 5 ugyanolyan fegyver van csak más statisztikákkal az már nekem kellemetlen és hogy néha egy 2 centis magaslatot nem bír átugrani de egy nála magasabb kerítést igen én már most megmondom hogy a COD élvezetesebb lesz mivel ott nem lesz ennyi Unfair szituáció!Met az ürben játszodik amit még senki se látott ami tényleg olyan hogy elkápráztat mivel nem tudod hogy mi micsoda az első VH meg aki kicsit otthon van a jármű fegyver témában nem fog semmi újat látni... Na de mindegy
2016. szept. 11. 18:18
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
inkább vedd meg az overwatch-ot :D
2016. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
BF1 jobban megéri, de te tudod...
2016. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!