Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért droppol egy idő után az...

Miért droppol egy idő után az FPS-em a Battlefield 1 Betaban?

Figyelt kérdés

Tehát lejátszok egy-két kört és egyszer csak egy ilyen intenzív 3negyed 1 óra játék után elkezd ocsmányul droppolni az FPS tehát azelőtt van Utrán 111-117 FPS-em és utána legjobb esetben 80 és droppol ilyen 5-10 FPS-re de néha több másodpercig és ez elég zavaró a harc közben.Szerintetek mitől lehet én a Kártya túlmelegedésre gondoltam vagy a Ram hiányra de pontosan nem tudom ezért kérem a segítségeteket


a konfigom:


PSU:FSP raider 550 (Be lett mérve a táp tehát nincs semmi baja)

CPU:Intel i5-4590

VGA:GTX 1070

2x4GB Kingston ram

ASUS B85M-G alaplap

stb...


tehát mi lehet a gond válaszotokat előre is köszönöm



2016. szept. 1. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h túl melegedés. Próbáld meg mérni a hőfokot játék közben. Ram hiány max akkor lehet ha sok mindent futtatsz a háttérben, mert nekem nem szokott megtelni(ürestájban 2 giga foglalt). Mindig így szokott lenni, vagy csak most?
2016. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig egyik játéknál sem tapasztaltam pedig volt hogy játszottam a Witcher 3-al 3-4 órákat ultrán Modokkal és ott sem volt dropp mindig megvolt a stabil 67-70 FPS (és azért 67-70 mert volt telepítve több grafikai mód is) és ott se volt dropp szépen muzsikált!Pedig már azt is megpróbáltam hogy leveszem a ház oldalát de még úgy is tapasztalható a dropp és csak a BF1 Bétában :S
2016. szept. 1. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy beta játék....

Ilyenkor meg bugos stb

2016. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó mert kezdtem kicsit aggódni De köszönöm a gyors visszajelzéseket akkor nem viszem túlzásba a játékot de majd ha meglesz a teljes ráfekszem :) Mentek a zöldek
2016. szept. 1. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően ha más játéknál nincs gond akkor biztos hog nem a gepedben van a hiba.

Egyébként nekem sem fut valami jól.

További szép estét

2016. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ viszont kívánom :) és persze ment a zöld :)
2016. szept. 1. 22:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy már fentebb is írták, azért droppol le az fps-ed egy idő után, mert a játék még Beta állapotban van (egyébként ugyan ez a probléma nálam is van, újraindítod a bf1-et és kész...)

Neten találhatsz modosított config fájlokat, nekem haver mutatott 1-et, átlag +10fps-el volt több mint az eredetivel (ha megtalálom, belinkelem).

2016. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is gtx 1070-em van (fe) én nem tapasztaltam fps droppokat a bf1-ben. Pedig a cpu-m is hasonló (4670k).
2016. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!