Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Menne az Ubuntu?

Menne az Ubuntu?

Figyelt kérdés
1.9 GHz, 2 mag, 1 GB RAM mellett és integrált VGA-val hogy menne az Ubuntu? Érdemes telepíteni?

2016. szept. 20. 13:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igen, valóban, de az XFCE/Xubuntu szerintem van annyira szép, hogy kellemes legyen a szemnek, de nem csicsás. És tényleg nem eszik sokat.
2016. szept. 21. 16:24
 12/18 anonim ***** válasza:

Na igen, asztali témákból, ablakkeretekből, widget-készletekből rengetegféle van, azok nem esznek sokat, de mondjuk a különféle effektek már igen.

Szerintem Ubuntu alatt is cserélheted a grafikai elemeket, ne csak a gyári alapot nézd. (Ez nem Win.)

2016. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Tom Benko ***** válasza:
Milyen wifi? Általában a wifit a Manjaro felismeri ugyanis.
2016. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A desktop megjelenéssel kapcsolatban pár példa:


[link]

[link]

[link]

[link]

2016. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nos, a Manjaro-problémáról annyit, hogy a kábeles kapcsolatok a hálózatkezelőben minden alkalommal megjelennek, de a Wi-Fi kapcsolatok nem, míg más rendszerekkel (Mint, Ubuntu, stb.) megjeleníti az elérhető Wi-Fi kapcsolatokat, és csatlakozni is lehet.
2016. szept. 22. 13:36
 16/18 Tom Benko ***** válasza:
Milyen wifi? Chipset: realtek, broadcom, más egyéb?
2016. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nos, a Wi-Fi elérését egy Dell Wireless 1395 802.11b/g Mini Card segítené, viszont magáról a Wi-Fi kapcsolatról (szolgáltató, router/modem) sokat nem tudok, mert nem a saját otthonomban próbáltam. Eleinte a hibával sem foglalkoztam, csak egy újraindítás után vettem észre, hogy "nem érzékeli", ezért nem is tudnám a problémát annyira körülírni. Összesen ennyi infót tudok mondani.
2016. szept. 22. 16:43
 18/18 Tom Benko ***** válasza:
Aham, az Broadcom 4312 chipsetes. Kis segítség: [link]
2016. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!