Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfutna-e a Rainbow Six Siege...

Elfutna-e a Rainbow Six Siege a gépemen? Illetve Hány FPS-el?

Figyelt kérdés

Na, az lenne a bajom, hogy meg szeretném venni, de nem tudom, hogy a goldot, vagy a simát, megéri-e a dupláját fizetni. Illetve, hogy mennyi FPS-em lenne?

GTX 750, I5-ös proci(3.20GHz), 8GB-RAM



2016. okt. 24. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
medium környékén 60FPS, nem éri meg a minden szarra költeni, vedd a simát. Vagy te fizetnél azért, hogy egy végigjátszott játékot kapj? Nem, mi? Hülyeség.
2016. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én szerintem megéri megvenni a season passt mivel már nem is olyandrága mint volt és nincs a rainbowba h kijátszott meg stb... amugy a gtx 750 szépen futott nekem csak leváltottam
2016. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Jesus... Pont ez az, ha megveszed a Season Pass-t, az olyan, mintha küldetés nélküli Mafia-t vennél... (írtam volna GTA-t, de sokan csak lövöldözni veszik :D ) Megkapod, lószart sem kell csinálnod érte, ráadásul kezdőként nem is hiszem, hogy tudnád használni pld caviera-t vagy valkyire-t.
2016. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!