Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 probléma. Mi lehet...

Windows 10 probléma. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egyik nap a gépem bekapcsolás után kiírta,hogy frissített valami rendszer beállítást.Utána nem indította el a játékokat mert hiányzott valami chipset a videókártyáról.Csináltam egy rendszer visszaállítást,de most használhatatlan a gép.Bekapcsol,nagynehezen bejön a kép és lefagy.Úgy,hogy ha mozgásom az egeret, a kurzor 1 perc múlva mozdul meg.

Visszaállítani nem tudom,mert azt írja ki,hogy "nem jöttek létre visszaállítási pontok a meghajtón".

Felújítani sem tudom a Windowst,mert ott azt írja,hogy "A Windows rendszert tartalmazó meghajtó zárolt."

Valaki tudna segíteni,hogy mi a gond és mit tudnék csinálni? Előre is köszönöm!



2016. nov. 2. 10:30
 1/3 anonim válasza:
Rontást tettek rá...
2016. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ebbe a kategóriába írta ki. Telefonon írtam és nem tudtam kiválasztani. Meg lehet valahogy változtatni a kategóriát?
2016. nov. 2. 10:40
 3/3 anonim válasza:
dehogy. majd a modok. :D
2016. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!