Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ableton live 9 lite launchpaddal?

Ableton live 9 lite launchpaddal?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy ebbe a kategóriába kellene-e írnom ezt a kérdést... Szóval szerintetek launchpaddal lehet zenét csinálni jól? Mármint könnyű és gördülékeny meló...

2016. nov. 13. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lásd youtube. Van, aki egész jól dobol rajta. A Live Lite szerintem kevés lesz producer funkcióban, idióta korlátok vannak, inkább gyűjtenék. De ha gyűjtök, akkor már harácsoló tahó módjára minél hamarabb egy Push2 és Live Standard "együttócsóbb" lenne a jó, esetleg valami akciófélére várakozva (a black friday lehet jó lett volna, nem követtem az eseményeket arrafelé), talán Karácsony felé...
2016. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ügyelj arra, hogy Launchpad is van 1-2, Mini meg Pro már a kettesből, külön-külön érdemes jegyzetelni róluk, mire jutnak velük tesztekben a gyökerek.
2016. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ha veszel egy launchpadot attól még nem fogsz írni olyan zenéket mint Martin Garrix. Az csak egy eszköz. A legjobbak ilyen eszközök nélkül írják a zenéiket (max egy kis midi billentyűzettel), mert 100%-ig fölösleges. Persze, YT-n jól néz ki, hogy villog meg csapkodhatod, de semmi értelme.

Ha zenélni akarsz, akkor vegyél zeneórákat, ha tudsz zenélni, akkor egy erős gépet (i7, min 8gb ram...) ha ez van, akkor egy stúdió monitor párat (hangfal) vagy stúdió fejest, ha ez van akkor egy hangkártyát (pl. Focusrite Scarlett 2i2 vagy Steinberg UR22).

2016. nov. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fater hé, egyetlen szavaddal se egyszerű egyetérteni!
2016. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(kivétel a két kártya)
2016. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!