Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet linux alatt...

Hogyan lehet linux alatt torrentet egy másik particióra menteni?

Figyelt kérdés

Jelenleg van a gépemen egy windows 7 és egy linux mint mate + van egy harmadik particióm (gondoltam ez lesz a közös adat.

Letöltöttem linuxra a Delige torrent klienst, de nem engedi a linux, hogy a harmadik particióra mentsek egy filmet.


Error mounting /dev/sda7 at /media/viktor/80F4F228F4F22058: Command-line `mount -t "ntfs" -o "uhelper=udisks2,nodev,nosuid,uid=1000,gid=1000" "/dev/sda7" "/media/viktor/80F4F228F4F22058"' exited with non-zero exit status 14: The disk contains an unclean file system (0, 0).

Metadata kept in Windows cache, refused to mount.

Failed to mount '/dev/sda7': Operation not permitted

The NTFS partition is in an unsafe state. Please resume and shutdown

Windows fully (no hibernation or fast restarting), or mount the volume

read-only with the 'ro' mount option.


Ezt írja ki. Valahogy meg lehet oldani, hogy tudjak ide is menteni linux alatt is meg windows alatt is?


2016. nov. 18. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki windows-ban a fast startup-ot, nyomj egy sima shutdown-t; utána menni fog.
2016. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azóta rájöttem, hogy amúgy sem tudom, most valamilyen oknál fogva megnyitni ezt a partíciót.

Pedig én direkt úgy terveztem, hogy lesz egy linux amin dolgozok mert gyors, és lesz egy win7 amin tudom futtatni a munkámhoz szükséges programokat, a harmadik partícióra meg teszem a mindkét operációs rendszerről elérhető filmeket dokumentumokat. Ez lehetséges?

2016. nov. 18. 14:11
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, működött :)

Nagyon szépen köszönöm!

2016. nov. 18. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!