Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le a gép windows...

Miért fagy le a gép windows telepítés közben?

Figyelt kérdés

Windowst próbálok telepíteni, és állandóan lefagy, vagy még az elején, vagy már az ablakos animációs win xp feliratnál. Több cd-t is kipróbáltam, nem jutok semmire :/ Plusz az előző windowst már leformatálta, csak azután fagyott le...

Köszönöm^^


2010. ápr. 29. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmmm

Szerintem ez hardwarehiba... Új gép? vagy régebbi darab? Lehet a kontakthiba, merevlemez, gyenge tápegység, illetve az alaplapi elektrolit kondik elévülése. Esetleg ha új hardware került bele nem bírja a táp.

2010. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma került bele egy 350W-os táp, eddig 300-as volt, egyéb új hardware nincs, tehát bírnia kéne. És még annyi, hogy első próbánál eljutottam a format, telepítés, és első indításig. Itt fagyott le...azóta próbáltam, de már csak a törlésig jutok. És mindig ugyanott fagy ki, tehát gondolom nem a táp miatt, mert akkor véletlenszerű lenne (?). Minden cd-vel, xp-vel és vistaval is ez van
2010. ápr. 29. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár Ram gond is lehetne, de a winchester vagy alaplap hiba valószínűbb. A táp új, vagy használtan vetted?
2010. ápr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!