Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni logó leszedé...

Tudnátok segíteni logó leszedésében?

Figyelt kérdés

Barátomnak összeszerkesztettem közös képeket, viszont nem tudom a képet lementeni a logó nélkül. Sajnos pont a kép közepén van, én pedig nem igazán értek ehhez :S

Valaki esetleg tudna segíteni? :)


2016. nov. 19. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha képen van, akkor nem tudod kiszedni.
2016. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vannak emberkék, akik le tudják szerkeszteni :)
2016. nov. 19. 23:03
 3/8 tabaki ***** válasza:
Bizonyára vannak, akik szívesen ölnek bele esetleg háromszor annyi munkát, mint amennyibe neked került az egybeszerkesztés. Miért nem használsz egy normális ingyenprogramot, amivel dolgozni is lehet?
2016. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tedd ki a még el nem mentett képet teljes képernyőre és nyomjál rá egy printscreent. Prblem solved, felteszem úgyse hd minőség kell.
2016. nov. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tabaki ***** válasza:
Sőt, megteheted, hogy a problémás részletet elfogadható minőségűre nagyítva printscreeneled, és utána egy használható programban bevágod a helyére a logóval mentett képen.
2016. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos máshol nem találtam olyan keretet,ami tetszene.És nagyon tetszik a kép, amit sikerült összehoznom..

De próbálom megoldani a problémát :)

2016. nov. 20. 00:46
 7/8 DjImipapa ***** válasza:
Mi az a kép, hol van, milyen programot használsz? ezek nélkül vakhangya módjára lehet válaszolni....ezek tudatába viszont lehet hogy pikkpakk megvan a megoldás!:)
2016. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

"Sajnos máshol nem találtam olyan keretet, ami tetszene."

Nyersfordításban: Azért cseszerinted el a képet, hogy méltón be tudd keretezni.


Egészen sajátos fogalmaid lehetnek a képszerkesztésről, de talán még nem késő a felvilágosítás -- igaz, ebben az esetben már eső után köpönyeg. Az emberi elme lehetőségei nem érnek véget a gagyi programok által felkínált korlátoknál. Tételezzük fel, hogy a programodon kívül valóban nem létezik máshol az Univerzumban ez a bizonyos tökéletes keret, és a képeid anélkül tényleg nem érnek egy marék kecskebogyót. Ilyenkor természetesen az az ember első gondolata, hogy a hasznavehetetlen demóprogramban elkészít egy üres keretet, elmenti, azután előveszi a képszerkesztőjét, nagyot röhögve kivágja a keret közepét logóstul-mindenestül, és azt szerkeszthet bele, amit akar. Az én számomra itt hiányos a történet, magyarázat nélkül nem tudok rájönni, milyen érvek üthették ki a józan észt ebből a biztosnak látszó pozíciójából, és vezettek a lényeg feláldozásához.


Egyébiránt meg vedd fontolóra DjImipapa mély bölcsességű szavait: A kutya sem tudja, miféle programról és milyen képekről van szó, így csak a levegőbe lehet tippelgetni, pedig lehet, hogy létezik egyszerű megoldás a problémádra. Apropó, tippelgetés: A szerkesztett képet a Vágólapra sem tudod logó nélkül kirakni?

2016. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!