Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Illusztrator CC ben...

Tp-link tp kérdése:

Adobe Illusztrator CC ben Több alakból álló csoportot hogyan tudok szetvagni? Az adobem magyar.

Figyelt kérdés
Pl ha öt hatágú csillagot egymasba helyezem es kulonbozo szinuek akkor hogyan tudom felbevagni?

2016. nov. 21. 23:44
 1/4 anonim válasza:

Alig van tapasztalatom az illusztrátorral, de itt még csak a kérdést sem értem. 5 db hatágú csillagról van szó? Különböző nagyságúak?

Ha nincs aki érdemben megválaszolhatná, a felezést esetleg más programmal, pl. photoshoppal is végrehajthatod.

2016. nov. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a csillagok egymasban vannak nagyobbtol a legkisebbig ... ezt remelem ertitek... csoportositom őket ... es el kéne vágni kétfelé de ugy hogy a felezett darabok egymasban maradjanak... nemtudom ezt lehet e ... segitsetek
2016. nov. 23. 15:38
 3/4 anonim válasza:
Elővettem az illusztrátor legutolsó, 2017-es (portable) verzióját. Ott az egyenessel felezett sokszögek egyik oldalának csúcsai ráhúzhatók a felezővonalra, míg a másik fele változatlan marad. Sajnos én többet nem tudok, mert nem ezzel foglalkozom.
2016. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemcsak egyenesekről besgélekegyen az felhő alak vagy akármilyen görge alakzat egymásban... erthető? Azt szeretném tudni hogy ilyen osszetettebb alakzatokat el lehet e vagni ketfelé es ha igen akkor hogyan?
2016. nov. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!