Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fájl egyesítés és felirat...

Fájl egyesítés és felirat égetes. Hogyan és mivel?

Figyelt kérdés
Szeretnem TVn is nézni az animeket csak gondja akadt a felirattal, opening-el és az ending-el. A video fáljok .mkv a felirat meg .ass formatumba vannak. Probaltam MKVToolNix (v9.6.0) de nekem nem jött össze, vagy valamit nem jól csináltam. Ha valaki csinált már hasonlót vagy ismerős neki, hogy mit kell csinalni kérem ossza meg velem is. Előre is köszi a válaszokat.

2016. dec. 7. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy normális tévét, ami kezeli a feliratokat. (ma már mindegyik)
2016. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kezeli a feliratot ha az a video fáljba van téve nem pedig külön. Az opening és az ending is külön-külön fájl.
2016. dec. 7. 17:56
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Nézd meg, azt, hogy egy működő MKV filmben milyen a felirat (tipként SRT), tehát a feliratot kellene átalakitani SRT-vé és aztán megpróbálni az összegyúrást MKV-ba.


Felirat konvertáláshoz, Subtitle Workshop : [link]


Sok sikert.

üdv.

2016. dec. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A nekem nem csak a felitattal van baj hanem, hogy a lejatszasnal nem adja hozza az openinget és az endinget.
2016. dec. 7. 19:48
 5/5 coopper ***** válasza:

Ezt viszont nem értem,


Akkor most három részre van osztva a filmed ? Opening, Film, Ending ?


Ha igen akkor össze kell fűzni őket, egy filmé, ehhez elvileg használható az ingyenes AVIDEMUX nevezetű program is : [link] . De nagy valószínűség szerint, a sima összefűzés nem fog menni, mert az opening és az ending nem ugyanazzal a kódolással történt (ha a TV-d nem játsza le).


Üdv.

2016. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!