Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi WinRar Vs Új WinRar?

DöGanyé kérdése:

Régi WinRar Vs Új WinRar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az volna a kérdésem, hogy a WinRar-om ( próbaverziós régi típus ) nem csomagolja ki a fájlokat.

Ha megpróbálom, azt írja ki hogy ez a rész hibás vagy nem létezik. Teljesen mindegy, hogy melyik part-ra megyek. Ugyan ez.

Elképzelhető, hogy azért nem tudom kicsomagolni, mert nekem régi verzió van meg, s aki becsomagolta, az újabb WinRar-t használt ?

Ha most lefrissítem a WinRar-omat, és lecsomagolok vele jónéhány képet, akkor akinek nincs új verziós Rar-ja, az nem fogja tudni kinyitni.


Létezik ilyen ?

Van rá esetleg megoldás ?

( Azon kívül az az emberiség lefrissíti a WinRar-ját. Vagy hogy veszek egy másik gépet, amin a másik verziós Rar van. )



2016. dec. 14. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szabadna a programon múlnia, főleg a verzió-eltérésen. Ha csak egy adott tartalom csinálja akkor valószínűbb hogy tényleg hibás vagy hiányos egy darab. Ha egyenként töltötted le a darabokat és az egyiknél megszakadt a letöltés akkor már ott előjöhet ez a hiba. Darabolt tartalom esetén minden part egyforma méretű kell, hogy legyen, esetleg az utolsó lesz kivétel. Ha nálad nem ilyen, hibát fog dobni az összes winrar-verzió.
2016. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Működnie kell a réginek. Ha hibás, akkor próbáld újra letölteni, nekem is volt ilyen. Az is lehet, valamelyik sérült, vagy egy hiányzik.
2016. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ellenőrizheted egy másik programmal. [link]
2016. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:
Az 5-ös verziótól van lehetőség RAR5 formába IS menteni, amit persze csak az 5-ös verziók tudnak kezelni.
2016. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!