Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10 Pro magyarítással...

Win 10 Pro magyarítással kapcsolatban kérhetnék segitséget? És/vagy a következő hibaüzenetre: language pack isn't available és RUFUS boot pen drive-ról vajon miért nem sikerül bootolni a WIN 10-et?

Figyelt kérdés
Van egy Win 8.1 programunk, amire tettem egy frissítést Win 10 Pro-ra. (Alaphelyzet: Vadi új ASUS laptop free -dos-szal, amire rápakoltam a win 8-at). Viszont sajnos nem sikerült magyar language pack-et rávarázsolni. Hibaüzenet a Control Panel nyelv beállításnál: A language pack isn't available. Sokaknál olvastam már a problémát, de nem láttam még a konkrét megoldást. Próbáltam a Windows Updates-nél legújabb verziót frissíteni, de ugyanez a probléma. Így készítettem Rufus-szal egy Win 10 (alapban magyar) pen drive-ot, viszont a BIOS-ban hiába állítom be, hogy a pen drive-ról bootoljon, egyszerűen nem tölti be a pen drive-ról, hogy telepíthessem a Win 10-et. Ha esetleg kellene pár adat: Windows Edition: WIndows 10 Pro. Proci: Intel Celeron CPU N3060 1.60 GHz, System type: 64-bit. Alaplap: ASUSTeK x541SA (SOCKET 0) 1. 0, BIOS: American Megatrends X541SA.300 (2016. 08.20. ) Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!

#magyar #magyarítás #Rufus #Windows 10 Pro #language pack isn't available
2016. dec. 28. 15:27
 1/4 Leo.Atesz.24 válasza:

Üdv.

Aszt álitottad be hogy pendiveről butoljon vagy aszt hogy arrol a pendrivéről butoljon??

Mert van olyan Bios hogy ki is irja az adott usb nevét!

De van Boot menü is egy adott gombal!

Inditáskor aszt lebyomod és megjelenik a boot menü,kiválasztod a pendrivet és ugy menni-e kell!

2016. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos, a BIOS-ban a Boot Option Priorities-nél a Boot Option 1. szerint a pen drive-om típusa jelenik meg (Toshiba TransMemory 1.0), tehát felismeri és az is van beállítva, de valami összetett probléma lehet, mert nem boot-ol be róla :(
2016. dec. 28. 18:26
 3/4 Leo.Atesz.24 válasza:

Érteem!

És meg győződtél arrol hogy esetleg bepipaltad a rufusnal ha azzal készitetél bootolhato pendrivet??

Ha igen ki pipáltad aszt az opciot hogy bootolható partricoi vagy usb készítése??

2016. dec. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam! Napok óta végre sikerült! EasyBCD nevű programmal, mert egyszerűen nem támogatta az USB boot-ot
2016. dec. 28. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!