Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ccleaner-ben mit jelentenek a...

Ccleaner-ben mit jelentenek a Chrome-nál az alábbiak: gyorsítótár, előzmények, folyamat stb?

Figyelt kérdés

Ccleaner 5.25-öt használok és Google Chrome-ot böngészőnek. Miket törölhetek és miket nem, ha a következőket szeretném, hogy továbbra is megmaradnának:


- megmaradjanak a mentett jelszavaim

- ha valamit elkezdek beírni, akkor felismeri, hogy melyik weboldalra is akarok menni (Most ez a gyorsítótár lenne? Vagy az más?)



A Google Chrome-nál mit jelentenek az alábbiak:

- Internet gyorsítótár

- Internet előzmények - ez az összes általam eddig felkeresett hely?

- Cookiek - mondjuk ezt tudom, mert minden oldal kéri, hogy fogadjam el a sütiket, mivel az oldal azt használja, blablabla. Ha ezt törlöm, akkor, ha egy gyakran látogatott oldalon megint újra el kell majd fogadnom a sütiket?

- Folyamat

- Adatbázisok tömörítése


Köszi a válaszokat!



2017. jan. 15. 19:39
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom meg nézed-e ezt még de leírom:

-Internet gyorsítótár: Ha meglátogatsz egy weboldalt annak részei elmentődnek a gépedre így amikor legközelebb ellátogatsz oda sokkal gyorsabban betöltődik az oldal.

-Internet előzmények: Pontosan

-Cookie-k: Ezek szövegfájlok, webcímek és adatok vannak bennük, például amikor egy böngészős játékkal játszol, és másnap megint megnyitod és ott van a mentésed ahol tegnap jártál az a cookiek-nak köszönhető (remélem érthető volt)


Az utolsó 2-nél nem tudom mire gondol.

2017. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!