Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast és az "okosvizsgálat"?

Avast és az "okosvizsgálat"?

Figyelt kérdés

Szóval kiírja, hogy:

"teljesítmény hibák vannak"

Felesleges fájlok,alkalmazások, nem hatékony rendszerbeállítások stb...


Ezekre érdemes adni valamit, vagy az avast így akarja eladni magát?


(Én a hirdetései miatt nagyon pofátlannak tartom az Avastot, de ez ugye az "ingyen vírusirtó" átka)



2017. ápr. 16. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért, egy AVG PC TuneUp vagy egy IObit Advanced SystemCare mennyivel hihetőbb? Persze azok PC optimalizálásra lettek kitalálva, de nem hiszem, hogy azok ne találnák meg a felesleges fájlokat meg egyebeket.


Lefuttattam most én is az okos vizsgálatot, és nekem nem talált semmit.


Nálam meg nem nagyon hirdet semmit sem, néha néha feldobja, hogy éppen mennyibe kerül az Avast, de kb. ennyi.


Szerintem nem akarja eladni magát az Avast, évek óta használom és nem érzem, hogy rám erőszakolnák a programot.


Ha nem tetszik, akkor ott van a Bitdefender Antivirus Free, csak ott meg regisztrálni kell meg mindent csinálni, hogy használni tudd.

2017. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem kell más programot belevonni, az érdekel, hogy valóban lehet-e probléma persze ha javítani akarom a "talált hibákat" akkor kéri, hogy vegyem meg, ezért van a felvetésem...


Nálam úgy kb héten 3x feldobja hogy "mennyi vírustámadást állítottak meg a héten" "mindenki láthatja hogy mit csinál az interneten" "kedvezmény most 50% al olcsóbb" stb

2017. ápr. 16. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!