Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne átváltanom windows 10-ről Linuxra?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 29. 17:19
1 2
 11/18 Tom Benko ***** válasza:
@válaszoló205: Elég régóta nem szívás az Arch. Régebben még időnként azzá vált az install kit miatt, de ezt azóta szerencsére orvosolták.
2017. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#11.Éveken keresztül mondod hogy kezdőknek is jó az Arch de én még mindig azt mondom hogy azt használják azok akiknek valami fogalmuk van az egészről.Szívás meg mindenképpen van vele mert Rolling Release szóval elég törékeny.
2017. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Tom Benko ***** válasza:

@válaszoló205: Ez a rr->törékeny dolog eléggé rég nem fedi teljes egészében a valóságot. Sőt, már alig-alig.


Ha valaki meg nem ért a számítógéphez, akkor nem a gép a hülye.

2017. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha valaki kezdő, az nem azt jelenti, hogy hülye.

:))

2017. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Alain Delon ***** válasza:
Vannak live-ban futó rendszerek, ami azt jelenti, hogy kiírod egy dvd-re, beteszed a meghajtóba, elindul és telepítés nélkül kipróbálhatod. Érdemes lenne így kezdeni az ismerkedést. Innen válogathatsz: [link] .
2017. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#13.Az a helyzet hogy a többség mint a Win-t se képes normálisan használni, azért kiváncsi lennék hogy a júzer keresné a start menüt. :D
2017. máj. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Egyszerűnek gondoltad a kérdésed, ám hidd el, annál bonyolultabb!


Iszonyat sok Linux distro létezik, és megtalálni azt, ami neked jó, megfelel, az nem kis pálya ám. Ugyanis, én is elkezdtem Linuxra áttérni, mert a gépem már lassan 5 éves lesz, és ahogy alakul az életem, nem mostanság lesz új vasam. Én is elkezdtem ezt az 1-ik Linux után a másikat próbálgatni, és azt kell mondjam neked, nehéz lesz megtalálni a neked megfelelőt, mert én is azt hittem hogy megtaláltam a magamnak valót, aztán mégsem :D


Egy biztos: bebizonyosodott, hogy pl az én gépemre az Arch Linux alapú disztrók stabilak és jók.


Sok sikert! A nyúl gödre bizony mélyre vezet! :D

2017. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tom Benko ***** válasza:
@válaszoló205:Aki winen is a start menüt keresi, annak általában a Dörmögő Dömötör is kvantumfizika.
2017. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!