Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb ilyen program?

Melyik a legjobb ilyen program?

Figyelt kérdés

Olyan vírusírtó kéne amivel az ilyen hogy luckysite123 meg hasonló dolgokat ki lehet írtani!!

És lehetőleg ne keljen se regisztrálni se megvenni semmit!



2017. máj. 8. 13:55
 1/9 DjImipapa ***** válasza:

Felejtős...valamit valamiért!!! némi segítség a leszedéséhez:

[link]

Ám beszedni nem kéne ezeket, és máris le van a gond!

2017. máj. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ezzel sokra sajnos nem mentem...

Egyébként sajnos nem az én gépemmel van a gond és újrarakni nincs lehetőségem mert nem birom hova rakni a képeket,videókat,zenéket stb.

Egyébként rendelkezik ismerősöm az avast legújabb nem próbaverziójával és ez sajnos semmit sem talál...

Esetleg valami értelmes program?

2017. máj. 8. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként sajnos nem az én gépemmel van a gond és újrarakni nincs lehetőségem mert nem birom hova rakni a képeket,videókat,zenéket stb."


Tipikus amatőr hiba, hogy egyetlen partíciód van. Ha nem így lenne, nem volna probléma az újratelepítés...

2017. máj. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt nem értem...

Egyébként nem én csináltam de aki csinálta sem volt amatőr mert külön van a windows és külön egy másik partíción az adatok stb.

De az újratelepítéssel elveszik minden ha nem úgy csinálom nincs értelme az egésznek mert ami rajta van azok közül vírusos valami!!

Ezért keresek értelmes vírusírtót amivel az adott vírusos fájlt le birok törölni!

2017. máj. 8. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Újratelepítésnél elég a rendszerpartíciót törölni. Azzal együtt megszabadulsz a vírustól is. A képek, videók meg nem vírusosak.
2017. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jorck ***** válasza:

Ja igen a másik lemezen amin a cuccaid vannak törölj le minden ismeretlen kiterjesztésű filt!

Pl. ami nem kép zene videó ilyesmi... Akkor biztos nem marad rajta vírus, mert csak azok maradnak amiket te is ismersz.


A rendszer partíciót viszont formázd, és töröld is a rendszer számára fentartott-részt is ha van olyan!


Ez a legjobb módszer szerintem.

2017. máj. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jorck ***** válasza:

Ja viszont amit akartam meg elfelejtettem :D


De szerintem is a legjobb módszer az újratelepítés!!


Viszont ha nincs rá lehetőség, én ezt ajánlom:


[link]

2017. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben megnézem azt a programot amit utoló írt (egyébként köszönöm) ha nem nyer akkor amit mondtatok,köszönöm!
2017. máj. 8. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt érdemes megnézned, mielőtt döntesz: [link]
2017. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!