Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims játék segítség! Kb 2...

Sims játék segítség! Kb 2 hete játszok vele először és elakadtam! Aki tudja mi a teendő, segítsen már?!

Figyelt kérdés

Teljesítem a feladatokat, de amikor pl.: Kávét kène hogy főzzön, nem csinál semmit sőt rázza magát, hogy nem. Ilyenkor megjelenik a feje fölött 2 db kék láb. Ennyi.


Ilyenkor mindent csinálok vele, wc, fürdés, kaja hátha utána sikerül... de nem és igy nem tudok tovább menni.


2017. máj. 13. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Erre az ikonra gondolsz?


Ez azt jelenti, hogy a Sim elakadt, vagy simán nem tud hozzáférni a kávéfőzőhöz, mert pl. valami az útjában van. (Nem raktál egy széket túl közel a konyhapulthoz, amin a kávéfőző van, vagy ilyesmi?)


Rakd a kávéfőzőt olyan konyhapultra, ami előtt legalább 1 négyzetnyi hely van szabadon, másképp nem fér hozzá.

2017. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Nem az. Lefényképeztem megpróbálom elküldeni.
2017. máj. 13. 19:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom sehogy megmutatni, de azt irja ki hogy " your sims cant get to there. Try moving a few objects to clear a path." Ezt irja ki mikor a talpak megjelennek a fején. Hozzáfér bőven, nincs ott semmi a kávéfőző előtt.
2017. máj. 13. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig ez azt jelenti, hogy valami az útjában van, és mégsem fér hozzá. Próbáld meg újraépíteni a konyhának azon részét. Van, hogy valami láthatatlan hülyeség miatt nem férnek hozzá...
2017. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valahogy sikerült. Megfőzte azt a nyavalyás kávét. 😁 köszönöm szépen a segítséget.
2017. máj. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!