Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő, ha elakadtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha elakadtam a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Tudom, nem egyedi a probléma, nem tudom hol találjak társat. Mivel nem láttok, nem ismertek, muszáj egy kicsit fényezni magam, pedig nem szokásom. Saját magam szerint átlagosan nézek ki, mások szerint szépen - gyakran mondják. Van elég eszem, egészségem, kapcsolataim. Van jó végzettségem, állásom, önálló életem. Nem vagyok rossz ember - persze nem akarok fürödni a saját jóságomban - vannak nehezen viselhető megnyilvánulásaim, szokásaim, hibáim, de azt hiszem nem több, mint egy átlagos embernek. Nem mondom, hogy elviselhetetlenül hiányzik egy társ - néha attól félek megszokom egyedül teljesen - de már pár éve nem volt párkapcsolatom és ezt nem érzem rendjén valónak. Másoknak családja van már. Nekem pedig félkapcsolataim, mint egy félembernek. Valami csak nincs rendben velem párkapcsolati téren, és nem tudom mit tegyek, hogy ezen a helyzeten változtassak.
2015. jún. 11. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan válaszokat fogsz kapni, mint a többi ehhez kapcsolódó kérdésnél. Sajnos erre nincs konkrét megoldás. Elméletileg, csak tökösnek kellene lenni. Vagyis ha a golyóid még a zacsiban vannak, akkor belőlük erőt merítve odalépni a kiszemelthez és elhívhatnád kvzni. Tudom, hasonló cipőben járok, de egy biztos, vagy nem. Lehet barátja van. Ez még nem zár ki semmit, ha jobban belegondolunk. Mint ahogy mindenki jobb munkát, fizetést szeretne, úgy jobb párkapcsolatot is.
2015. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aham, nincsenek golyóim, de köszi a választ.
2015. jún. 11. 21:55
 3/5 anonim válasza:
Az első elég nyersen fogalmazott, de igaza van. Én is a hasonló cipőt hordom. A szerelmet nem lehet keresni, mivel ő talál rád. De nem szabad feladni, ismerkedni kell, szórakozni járni és ne görcsölj rá, hogy nincs senkid.
2015. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igazán nincs mit. Bár mivel nőlény vagy így nem írtam annyira hasznos választ mint vártam. Nekem nevem Borát! Jáksemázs!!!!!
2015. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak társkereső oldalak,a korodat nem írtad oda mennyi vagy pedig szerintem ez is befolyásolja hogy mennyire van esélyed már ha olyan 25 és 40 közötti vagy,de az biztos hogy anélkül ha nem keresed a szerelmet nem fogsz rátalálni
2015. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!