Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a lényege a diablo3-nak?

Mi a lényege a diablo3-nak?

Figyelt kérdés

Arra vetemedtem, hogy megvenném a diablo3-at először csak az alapot, majd később a reaper of souls-t..

Arra lennék kíváncsi, hogy ha csak az alap diablo3-at veszem meg mik a korlátozások meddig juthatok el benne és mit nem csinálhatok, mit tartalmaz a kieg ami az alap játékban ugye kieg nélkül nincs?


Azt is szeretném megtudni, hogy igazából ez a hack'n slash alapú játéknak mi is a lényege? Kipróbáltam a starter editiont, ott igazából a story módot végig játszottam már addig a megkötésig amit a Blizzard engedett, tehát 11 lvl-ig jutottam el...Ha a storyt kijátszom miután megvettem, utána mi a lényeg? Gondolom csak nem endgame játék :D


Szóval egy diablo 3 gyorstalpaló kellene nekem a technikai alapoktól a jelen státuszig :D


Néztem yt bemutató videókat róla, de sokkal több mindenre fény derül ha egy tapasztalt játékos írja le nekem amit szeretnék!


Köszi előre is az erőfeszítést!



2017. júl. 13. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp vedd meg a kiegészítőt is, sőt most már az újat is. Csak akkor ölj bele pénzt, ha szereted a gyűjtögetős játékokat. A story módot egyszer fogod végigjátszani, utána viszont egy véget nem érő gyűjtögetésbe vagy kénytelen kezdeni. 70. szint a max, utána paragon pontokat kapsz, amit a fejlesztésedre tudsz költeni. Végeláthatatlan rift küldetéseket kell csinálnod, ez ad xp-t és eshetnek jó tárgyak, amiket használni fogsz az életbenmaradásért. Persze a jó cuccok nem hullanak, mint a hó, ezért újra és újra próbálkozol. A karaktered felszereléséhez segítséget találsz a neten dögivel, el lehet térni tőlük, de akkor nem nagyon leszel életképes. Kb. ennyi. Mielőtt pénzt adsz ki, gondold végig, hogy szereted e az ilyesfajta játékokat és csak utána vágj bele.
2017. júl. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, ment a zöld, köszi :D
2017. júl. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!