Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows mániás vagyok mit tegyek?

Windows mániás vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015-ben váltam aktív PC felhasználóvá. Ez még nem is olyan rossz, de a Windows annyira megfogott, hogy már csak arról beszélek, csak az van a fejembe, és sokat is gépezek. A Windows 10 az pedig olyan téma, ha felhozzák, és elkezdek róla beszélni, akkor mindig megkérdezik, hogy milyen nyelvet beszélek. Mit tegyek? Hogyan legyek olyan ember újra, aki önmagát adja, és normális dolgokról beszéljek? Válaszotokat előre is köszönöm

Korom: 16 éves, most megyek Középiskola 10. osztályba.



2017. júl. 30. 21:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem baj hogy tudsz sokat a Windowsról, de programozni tanulhatsz, az még hasznos lehet. Nem baj hogy erről beszélsz, én rajongok az autókért, már mondták hogy ejha, nem semmi. A felhasználóneved nem vices
2017. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én velem is ugyan ez csak 12 éves vagyok és programozás már megyek na meg persze a játékok...
2017. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Programozás engem is érdekel
2017. júl. 31. 11:42
 4/12 tabaki ***** válasza:

Lányterápiát javaslok, csak találsz valakit a közelben, akibe bele lehet szeretni.

A kúra végéig pedig tartsd távol magad az itteni linuxos kérdésektől...

2017. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

2#

Jaj ne csináld már biztos van egy japán gyerek aki jobb nálad!

2017. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért mit szoktál a Windowsról beszélni és gondolkodni?

És a válaszadóktól kérdezem, hogy mi a franc köze van a programozáshoz annak, ha valaki Windows mániás?

2017. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5 : ne b.sszál már fel idegileg én most azt mondtam én mindent tudok a programozásban?


#6 : ha érdekli akkor minek kell beéeszolnod olvasd már el !!

2017. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tabaki ***** válasza:

6#:

„Miért, mit szoktál a Windowsról beszélni és gondolkodni?”


Nagyon helyénvaló felvetés. Meg kell mondjam, pont emiatt eleinte meg voltam győződve arról, hogy a fenti egy kamukérdés, és hosszas vacilláltam, míg úgy találtam, hogy ha az is, ügyesen van tálalva, akár komolyan is vehető.

Az Amélie csodálatos életében hangzik el valami olyasféle mondat, hogy „ha egy ujj mutat valahová, csak egy hülye nézi az ujjat”. A számítógépen tudsz játszani, böngészni, filmeket nézni, szöveget, képet, hangot, videót, 3D-t, gondolattérképet szerkeszteni és ezeket egymással kombinálni, házat vagy üzleti stratégiát tervezni, zenét szerezni, programokat írni, és még a jó ég tudja, hogy mennyi mindent. Azon nem csodálkozom, ha bárki tücsköt-bogarat összehord a kedvenc területéről, hiszen mindegyik végtelen. De azt nehéz elképzelnem, hogy mindehhez képest miféle lélekemelő élményt, milyen gondolataidat lekötő csodát, szétkürtölni való örömhírt jelent maga a Windows, ami a sokféle alkotási lehetőséghez mérten egyszerűen csak ott van... Nem mondom, a Windowsban is el lehet mélyülni olyan mértékig, hogy életre szóló programot adjon, de programozási ismeretek és a más oprendszerekkel való összehasonlítás lehetősége nélkül aligha erről van szó. Inkább csak arról, hogy túl kevés igazán érdekes foglalatossággal kísérleteztél eddig, akár csak a (mellékesen windowsos) számítógépeden belül is. Kezdjél el mondjuk 3D-animációkat készíteni, egykettőre elmúlik a Windows-mániád. Más kérdés, hogy a poligonokról, riggelésről, textúrákról való hablatyolásod ugyanannyira fogja érdekelni a környezetedet. Lehet, hogy arra is oda kéne fülelned, hogy ők miről beszélnek, hátha azzal kapcsolatban is ébrednek gondolataid, a kérdésed alapján egyáltalán nem tűnsz korlátoltnak.

2017. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni a kérdezőtől és már leirták elöttem tudom ez most nagyon hulye mondat de most szerintem gondolkodjunk a ő szemével...mit akarsz mondani ??? Mert ha csak a wi dows pl forráskodja érdekel az már más vagy amut ellotem mondtak3D nyomtatás ? Nem tudom lusta vagyok megnézni... szoval nem mi degy mit ertesz ez alatt
2017. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem a programozásom kivűl? Amugymeg ha unatkozom elszoktam magamnak a puppy linux fprrás kodját mondani. Vagy a windowsét da azt már nehéz :D
2017. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!