Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel-ben hogyan lehet szurkol...

Excel-ben hogyan lehet szurkolói szoftvereket készíteni?

Figyelt kérdés

Az lenne egész pontosan a kérdésem, hogy ingyenes, jelszóval NEM védett programot letudok-e valahonnan tölteni.

Vannak ezek az un. szurkoló szoftverek, amik excel által készülnek. Pl. a nemzetisport.hu oldalon is számos ilyet lelehet tölteni. Ezekben különböző foci, illetve más sportok bajnoki tabelláját, menetrendjét lehet kitölteni, egy excel táblázatban, offline formátumban, viszont a forráskód nem publikus.

Szeretném én is megtanulni, hogyan kell ilyet csinálni. Egy darabig eljutottam én is, de megakadtam egy ponton. Nem lemásolni szeretném ezeket, és nem is pénzért eladni, csakis megtanulni, magán célokra.

Az lenne akkor a kérdésem, hogy valahol lelehet-e tölteni ilyet ingyenesen, amin nincs jelszó védelem, vagyis látom, hogy milyen képleteket, függvényeket kell használni. Azt tudom, hogy fizetős formátumban meglehet venni, de esetleg ingyenes valahol.

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. aug. 7. 23:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!