Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ArchiCAD probléma?

ArchiCAD probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 8. vagyok és lenne egy szorgalmi feladat, ArchiCAD -ba kellene megcsinálni a házunkat, de erre 30 napot kaptunk (mert elvileg nagyon nehéz).

Szóval kellene egy link, ahonnan letudom tölteni ingyenesen az ArchiCAD-ot.

Köszi :)



2017. szept. 7. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
8. osztályos*
2017. szept. 7. 14:41
 2/7 tabaki ***** válasza:

Járj utána a diákverziónak:

[link]

[link]

Egyébként meg szép kis iskola az, amelyik nem biztosít szoftvert a feladathoz.

2017. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A volt osztályfőnök adta fel, aki megcsinálja ötöst kap, aki nem egyest :D

Azt mondta hogy mindent centiről mérjek le, de nem fogom túlzásba vinni.. Nem egy 12.-es ről beszélünk hanem egy 8.-osról.

2017. szept. 7. 17:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy fogok ezzel végezni, de megpróbálom, még soha nem fogok ennyire megszenvedni egy ötösért :D
2017. szept. 7. 17:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet telepíteni, mert ez 64 bites, az operációs rendszer a gépemen pedig 32.
2017. szept. 7. 17:53
 6/7 tabaki ***** válasza:

Hát, amennyire tudom, a 16-os verzió volt az utolsó, amelyik még futott 32 biten...

Erről az oldalról meg nem tudom, micsoda, és mi az, amit letölthetsz, talán régi 30 napos próbaverziók:

[link]

Én magam nem néztem utána (nem is tudnám kipróbálni), mindenesetre a legnagyobb óvatosságot ajánlom. De azért az Archicad valamivel több, mint minimális elvárás, effélét nem őrizget minden háztartás a sublódban. Én a helyedben letöltögetés előtt ezt még megkonzultálnám a tanároddal, hátha neki lesz használhatóbb tippje.

2017. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Innen már letöltöttem a 16-os verziót, csak valami bemutató verzió ez, amivel nem lehet elmenteni amit csináltál, az meg elég fontos lenne.

Biztonságról meg annyit hogy szerintem semmi vírus nem ment rá a gépre, ugyan olyan mint volt.

De azért köszi! :)

2017. szept. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!