Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Átállt az Outlook bizonyos...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Átállt az Outlook bizonyos része svéd nyelvre, hogyan lehet visszaállítani magyarra?

Figyelt kérdés
Kb 8-10 éve Outlook 2007 levelezőt használok. A mai napon olyan történt amivel még soha sem találkoztam. Bizonyos menüpontok, oszlopmegnevezések, beállítási paraméterek megnevezése stb. átváltott svéd nyelvűre. De érdekes, hogy nem minden, valami magyarul maradt. Nem értem a dolgot, mert ha anno a "Hu" verziót telepítettük, akkor a svéd szavakat honnan vette a gép ? Az is érdekes, hogy csak részben állt át, valami megmaradt magyarul. Találtam olyant a beállításokban, hogy "nyelvi beállítás", de az csak a dokumentumok helyesírás ellenőrzésére vonatkozik. Kérdezek egy hozzáértőt, hogy mit lehet ilyenkor tenni. ? (Olyan javaslatoktól kíméljetek, hogy ne Outlook-ot használjak. 20 éve ezt használom, outlook fájlokban van 20 éve archiválva az összes levelezésem, ezt fogom a jövőben is használni.)

2017. szept. 13. 11:23
1 2 3
 1/21 Mamóca válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Ugyan így jártam ma én is, egy kikapcsolás után, amikor frissített a gép.
2017. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:

Szintén, így jártunk mi is bent a melóhelyen.

Ha valaki tudja a választ, ne tartsa magában.

2017. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Most kell újraindítanom, van benne office frissítés is, mindjárt megmondom.
2017. szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem lett Svéd nyelvű, bár Én Office 2016-t használok, a 2007-nél nem tudom.
2017. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Nem tudtam, hogy svéd, de nálam is ez történt ma az Outlook 2007-tel.
2017. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Vega19 válasza:
100%
A szeptember 13-ai Office frissítésben van a hiba! A Windowsban, a Telepített frissítések listájában meg kell keresni a szept. 13-ai Outlook frissítést (egy darab Outlook frissítés lesz belőle a sok Office frissítés között). Ezt a frissítést vissza kell vonni / el kell távolítani, majd újraindítani az Outlook-ot és eltűnnek a svéd szavak és minden a régi lesz. Nekem is ez volt és ez a fenti megoldás bevált.
2017. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Otthon kiderült, hogy a feleségem is így járt. Ebből gondolom, hogy generális hibáról van szó, amit a kedves hozzászóló is jelzett. (Ami viszont érdekes, hogy a kolléganőm gépén nem történt meg a változás. Lehet, hogy ott a frissítés rosszul van beállítva, vagy le van tiltva)

Hozzászólótól kérdezem. Fontos a leírt visszaállítást megcsinálni ? Esetleg a következő frissítésnél nem fog a hiba magától rendbe jönni ?

2017. szept. 14. 07:58
 8/21 pbsoft1 válasza:
100%
A Office 2007 KB4011086 frissítés okozza, hibás a frissítés ! Vond vissza, távolítsd el és indítsd újra a gépet.
2017. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Mamóca válasza:

Kedves Vega19!

Hálásan köszönöm az információt. Megcsináltam, és minden visszaállt a régire.Akinek van ilyen problémája nyugodtam csinálja meg.

2017. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 félix54 válasza:
Kedves Vega! Nekem is ilyen gondom van, viszont én nem tudom, hogy hol és hogyan kell visszavonni ezt a frissítést. Nem vagyok egy PC zseni.....:) Segítenél?
2017. szept. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!