Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Átállt az Outlook bizonyos...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Átállt az Outlook bizonyos része svéd nyelvre, hogyan lehet visszaállítani magyarra?

Figyelt kérdés
Kb 8-10 éve Outlook 2007 levelezőt használok. A mai napon olyan történt amivel még soha sem találkoztam. Bizonyos menüpontok, oszlopmegnevezések, beállítási paraméterek megnevezése stb. átváltott svéd nyelvűre. De érdekes, hogy nem minden, valami magyarul maradt. Nem értem a dolgot, mert ha anno a "Hu" verziót telepítettük, akkor a svéd szavakat honnan vette a gép ? Az is érdekes, hogy csak részben állt át, valami megmaradt magyarul. Találtam olyant a beállításokban, hogy "nyelvi beállítás", de az csak a dokumentumok helyesírás ellenőrzésére vonatkozik. Kérdezek egy hozzáértőt, hogy mit lehet ilyenkor tenni. ? (Olyan javaslatoktól kíméljetek, hogy ne Outlook-ot használjak. 20 éve ezt használom, outlook fájlokban van 20 éve archiválva az összes levelezésem, ezt fogom a jövőben is használni.)

2017. szept. 13. 11:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

pbsoft1 nevű felhasználó válasza:


A Office 2007 KB4011086 frissítés okozza, hibás a frissítés ! Vond vissza, távolítsd el és indítsd újra a gépet.

2017. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!